نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: رابطه با جنس مخالف

1492
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48493
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه با جنس مخالف

سلام من ۱۸ سالمه ی سال توی مجازی با ی پسر ک ۲۱ سالش آشنا شدم اوایل باهم خوب بودیم و من خیلی دوسش داشتم ولی کم کم سرد شد هی دلیل پرسیدم ک مگ ما باهم نیسیم مگ عاشق هم نیسیم ولی هربار واس اشتی کردن یا نود میخاس یا ..
    خلاصه رابطمون همینجوری کشید ب ی سال بام خوبه ولی مث قبل نی بم میگ باید حضوری ببینمت نمدونم برم ببینمش یا ن اخه اولین ملاقاتم با ی پسر استرس دارم نمدونم چطو رفتار کنم میترسم دلش بزنم اگ ازم رابطه بخاد چی نمدونم واس همین ب تعویق انداختم ولی باز بام دعوا کرد ک تو هچ تلاشی نمکنی هم ببینیم هر وقتم مخاستم کات کنم نمزاش جز بضی وقتا خودش میگف برو من احمق باز پیام میدادم نمدونم کمکم کنید ک تصمیم درست بگیرم..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابطه با جنس مخالف

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin zahra نمایش پست ها
    سلام من ۱۸ سالمه ی سال توی مجازی با ی پسر ک ۲۱ سالش آشنا شدم اوایل باهم خوب بودیم و من خیلی دوسش داشتم ولی کم کم سرد شد هی دلیل پرسیدم ک مگ ما باهم نیسیم مگ عاشق هم نیسیم ولی هربار واس اشتی کردن یا نود میخاس یا ..
    خلاصه رابطمون همینجوری کشید ب ی سال بام خوبه ولی مث قبل نی بم میگ باید حضوری ببینمت نمدونم برم ببینمش یا ن اخه اولین ملاقاتم با ی پسر استرس دارم نمدونم چطو رفتار کنم میترسم دلش بزنم اگ ازم رابطه بخاد چی نمدونم واس همین ب تعویق انداختم ولی باز بام دعوا کرد ک تو هچ تلاشی نمکنی هم ببینیم هر وقتم مخاستم کات کنم نمزاش جز بضی وقتا خودش میگف برو من احمق باز پیام میدادم نمدونم کمکم کنید ک تصمیم درست بگیرم..
    سلام نازنین جان
    خوش اومدی به سایت مشاور
    احساسات و عواطفی که در این ارتباط داری قابله درکه عزیزم
    اما باید اینو مدنظر قرار بدی که هیچ مسئولیت و تعهد و شناخت درستی در روابط مجازی وجود نداره.
    و اینکه به هیچ عنوان نباید در چنین رابطه سست بنیان و بدون چهارچوبی تن به رابطه جنسی بدی.
    رابطه جنسی تنها باید در چهارچوب ازدواج صورت بگیره در غیر این صورت در چنین موردی همیشه این دختر هست که دچار آسیب های بعدی میشه.

دوستانه پیشنهاد میکنم از این روابط دوری کنی،
    این کاملا قابل درک هستش که شما ممکنه نیاز روحی و عاطفی به جنس مخالف داشته باشی اما راه درست و اصولی دوستی های بدون هدف نیستن.
    اگر دانشجو هستی یا توی هر زمینه شغلی یا تحصیلی فعال هستی با جدیت رشد و تعالی خودت رو دنبال کن تا ان شاءالله فرد لایق ،مسئول و متعهدی که قدرتو بدونه توی مسیرت قرار بگیره.

3. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : رابطه با جنس مخالف

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم شما در سن نوجوانی قرار دارید و خب در این سن اینکه شما توجه و گرایش به جنس مخالف داشته باشید یک امر طبیعی است اما خب بهتر استب ه مسیر پاسخ دهی به این نیازها نیز توجه کنید چون اگر بخواهید به مسیر شناختی که از فرد مقبلتان دارید و یا نادیده گرفتن شرایط سنی و همچنین اولویت های که دارید پیش بروید به مرور با مشکلات بیشتری مواجهه می شوید.
    در هرصورت قرار نیتس هر رابطه ای و به هر قیمتی نگه داشته شود رابطه وجود دارد که شماها یکدیگر را بشناسید و بعد تصمیم گیری برای ادامه داشته باشید اگر بخواهید این شناخت را نادیده بگیرید مسیر ارتباط معنای خودش را از دست می دهد.
    در هرصورت شما بیان می کنید با این آقا دچار مشکل هستید و در کنار اینکه ایشان از شما عکس و احتمالا روابط جنسی و یا صحبت های جنسی می خواهند ما نمی خواهیم نیازهای جنسی را حذف کنیم اما شما بهتر است که به مسیر پاسخ به این نیاز توجه کنید چون اگر برای نگه داشتن یک فرد در رابطه بخواهید باج جنسی بدهید و یا فرد مقابل شما دائم بر مسائل جنسی تمرکز داشته باشد خب هدف از این رابطه مشخص می باشد .
    در کنار اینکه خب در روابط دوستی وارد شدن به این مسائل را به شما توصیه نمی کنم چون در هرصورت این مسائل در هنجارهای خانوادگی و فرهنگی جامعه ما اهمیت زیادی دارد و می تواند برای شما مشکل ایجاد کند.
    در این مسیر بهتر است از خودتان مراقبت بیشتری کنید و سعی کنید که از دادن عکس و فیلم خوداری کنید و در مورد ادامه ارتباط و یا جدایی نیز واقعبینانه تر و با در نظر گرفتن شناختی که دارید تصمیم گیری کنید.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد